0 (212) 573 90 13

Ödeme Seçenekleri

Ürünlerinize KDV dahil midir?

Tüm ürünlerimiz KDV dahil fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

 

Hangi yöntemlerle ödeme yapabilirim?

Ödemenizi; dilerseniz Iyzıco ödeme altyapısı güvencesiyle kredi kartı veya banka kartı ile, dilerseniz de havale & eft ile banka hesaplarımızdan herhangi birine yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımız, ödeme adımında karşınıza çıkacaktır. Lütfen seçtiğiniz banka hesap numarasına havale yaparken açıklama bölümüne sipariş numaranızı yazmayı unutmayın. Havale & Eft yaptıktan sonra siparişinizin daha hızlı ilerlemesi için, üyelik sayfasından "Havale Bildirim Formu" ile ya da whatsapptan bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

 

Kredi kartı bilgilerim güvende midir?

Kredi kartı bilgilerinizin siteden bankaya aktarılması süreci, bankaların sunduğu maksimum güvenlik sistem altyapısı ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. Tbasic.com.tr, RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır.

 

Kredi kartına taksit imkanı var mıdır?

Sizden istenen ATM/Debit Kart veya kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra, bankanın size sunduğu taksit seçeneklerini ödeme ekranında görüntüleyebilir, istediğiniz taksit tutarını seçerek taksitli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

SSL Visa Mastercard Troy Amex

© 2019 Tbasic Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.