0 (212) 573 90 13

Üretim Değerlerimiz

Üretim Değerlerimiz

          Tbasic, değerler zincirinde en başta özen ve kalite yer alır. Koleksiyonları hazırlamaktan ürünün depolarımıza ulaşmasına kadar tüm evrelerde bu değer önceliğimizdir. Çünkü;

  • Özen gösterilen her iş, o işi değerli kılar.
  • Tbasic ürünlerini farklı kılan kalitesidir. 

 

          Bu ana değerler ışığında üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle de, tüm üretim evrelerinde ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

          Hızla değişen, gelişen ve hergün yeni girişimlerin ortaya çıktığı moda dünyasında kalıcı olmak, akılda kalmak ve başarmak zor. Ürünlerine değer katan ve farklı olabilenin ayakta kalacağı bu sistemde, önceliğimizi bu sistemin en değerli halkası olan "müşteri memnuniyeti" ne veriyoruz. Ürünlerimizi uzun süre kullanan, en çok tercih ettiği temel parçaları giyerken farklı ve özel hisseden her müşteri, bizi moda dünyasında adım adım yukarı taşıyacak. Bu sebeple;

  • Kumaşlarımız sezon öncesinde koleksiyonlarımıza göre sipariş verilirken, çekme ve dönme testleri yapılır. Yani bir Tbasic ürünü satın aldığınızda; kısa programda ve 30 derecede yıkamada çekme ve dönme gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.
  • Pamuğun tekstildeki en iyi hali olan compact suprem, çelikli interlok gibi kumaşların dışında kumaş kullanmayız.
  • Uzun süreli kullanım için, sektörümüzde "finishing" olarak adlandırılan ve kumaşa yumuşak bir doku, dayanıklılık veren işlemler uygulanır. Fırça işlemi uygulanan kumaşlarımız "suede finishing" olarak geçer ve kumaş üzerinde kadifemsi, süet bir doku oluşturulur. İpek apre işlemi uygulanan kumaşlarımız ise; "silk finishing" olarak geçer ve kumaş üzerinde ipeksi bir doku oluşturur. Aynı zamanda kumaş renginin solmaya karşı dayanıklılığı arttırılmış olur.
  • Uzun yıllardır erkek giyim ürünleri üzerine üretim yaptığımız için; hangi üründe hangi kalıbın sizi rahat hissettirdiğini iyi biliriz.
  • Koleksiyonlarımızdaki parçalar dönemin modasına ayak uydursa da zamansız parçalardır. Her modaya kendi tarzımızla ayak uydurabilmenin önemli olduğunu düşünüyoruz.
  • Kalite detaylarda gizlidir. Bu sebeple; ürünlerimizin baskı detaylarında klasikleşmiş baskı tekniklerini kullanmayız. Ürünlerimiz ihracat atölyemizde özel dikiş teknikleri ile dikilir. Bazı modellerimiz, %100 pamuk kumaşlarımıza  farklı dokuda kumaş parçaları eklenerek tasarlanır.

 

          Tüm çalışmalarımızda "Daha iyi ne yapabiliriz?", "Daha iyi nasıl yapabiliriz?" konuları ile ilgilenerek üretim değerlerimizin ışığında sürekli gelişmeye devam ediyoruz. Gardırobunuzdaki en temel parçaları, en değerli ve en sevdiğiniz hale getirmek için...

SSL Visa Mastercard Troy Amex

© 2019 Tbasic Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.