0 (212) 573 90 13

Filtrele

Fiyat Aralığı

190 590

Sıralama

99 adet ürün bulunmuştur.

T-shirt

Kaliteli Erkek Giyim Markası : Tbasic

Erkek giyiminde bilindik markaların yanında, alışveriş için kaliteli erkek giyim markaları ne yazık ki bulunmuyor. Önceliğini kazancına veren firmalar, kaliteden ya da müşteri memnuniyetinden ödün veriyor. Özellikle imalat fiyatlarının oldukça yükselmeye başladığı günümüzde, ürünlerinde kaliteli kumaş kullanan, koleksiyonlarında modern kalıplara yer veren, dikişleri nizami erkek giyim markaları bulmak neredeyse imkansız. Tbasic markası tam da burada size yardımcı oluyor. Yalnızca olması gerekeni yapıyor ve siz kaliteli müşterilerimize sadece ve sadece kaliteli olan ürünleri üretip sunuyoruz.

 

Tbasic Markası Kumaşları

Yükselen imalat fiyatları, satış fiyatlarını yükseltse de aslında kaliteli erkek giyim ürünleri uygun fiyatlı erkek giyim ürünlerine kıyasla çok daha tasarrufludur. Nedeni ise uzun süreli kullanım tabi ki. Kaliteli kumaşlar ucuz kumaşlara göre çok daha dayanıklı olurlar. Yıkama talimatında ya da firma pazarlamasında %100 pamuk yazan her ürünün gerçek içeriği %100 pamuk değildir. Bir Tbasic markalı ürünün kumaş fiyatının yarısına piyasada satılan ve %100 pamuk denilen ürünler görüyoruz. Gerçekten kaliteli bir kumaşın satın alabileceğiniz en uygun fiyatlarını sitemizde görebilirsiniz. 

Kumaşlarımız; koleksiyon planlamamıza göre sezon öncesinde özel olarak dokunur. Çekme ve dönme testlerinden geçirilir. Bu testler kumaş fiyatı için ek maliyet oluştursa da kumaş kalitesi açısından oldukça önemlidir. Yüksek derecelerde çekme testi yapılan ürünler, müşterimizin hiçbir yıkamasından sonra asla çekme yapmaz. Dikiş dönme testlerinden geçen kumaşlardan üretilen ürünlerimizdeki dikişler asla birkaç kullanımdan sonra bozulmaz. Kumaşlar dokunurken yapılan bu işlemler bile aslında kalitemiz için bir referanstır. Dokuma işlemlerinden sonra kumaşlarımıza yumuşak bir doku vermek, uzun süreli kullanım ve renk koruması sağlamak için ayrıca ipek apre işlemleri, fırça işlemleri uygulanır. Bu işlemler de kumaş fiyatlarına ek maliyettir ancak vizyonumuz gereği bu maliyetler bizi kaliteli erkek giyim markası yapmak için gereklidir.

 

Tbasic Markası Fiyatları

Tarz sahibi her erkeğin gardırobunda basic ve spor giyim ürünleri hakimdir. Kaliteli bir görünüm, basic tişört ile de mümkündür. Bunun için gerekli olan şey kıyafetlerinize ve tarzınıza verdiğiniz önemdir. Slimfit ya da oversize kalıpları tercih edebilirsiniz. Spor giyim ya da casual giyim tarzınız olabilir. Size yakışanı giydiğiniz sürece gözler hep üzerinizde olacaktır. Dünyaca ünlü birçok tasarımcının ürünlerinin astronomik fiyatlarının olmasının bir sebebi olmalı. Başka bir örnek verecek olursak; milyarder iş adamlarının rahat kalıp ürünler tercih etmelerinin, basic giyim tarzını benimsemelerinin ve bu basic ürünlere yüksek fiyatlar vermelerinin bir sebebi olmalı. Uygun fiyattan aldığınız bir ürün, bir süre sonra yeni bir tane daha satın alma ihtiyacı doyuracaktır. Ancak tarzınıza uygun satın aldığınız kaliteli bir ürün yenisine ihtiyaç duyurmayacaktır. Çünkü uzun süreli kullanım için oldukça dayanıklıdır. Tbasic markası, size kaliteyi vaat eder. Hızlı giyim markalarına kıyasla kalitemiz ve fiyatlarımız yukarıdadır ve bu aslında hem cebinize hem vaktinize hem de sağlığınıza iyi gelecektir. Erkek giyim markası Tbasic' ten aldığınız bir kıyafet, ucuz bir üründen aldığınız ve bir süre sonra kenara atacağınız 2 kıyafete göre cebinize daha az zarar verecektir. Spor giyim ya da casual giyim, hangi tarzı benimserseniz benimseyin, gardırobunuzda en çok elinizi attığınız modelleri tasarlıyoruz. Bu modeller basic tişörtler, basic hoodieler, basic sweatshirtler olacak. Biz koleksiyonlarımızda mutlaka bu modellere yer veriyoruz. Böylece erkek kombininde ayna karşısındaki vaktinizden de tasarruf sağlamış oluyoruz. Gerçekten %100 pamuk ve özel dokunan kumaşlarımız, sağlığınıza da asla zarar vermeyecek şekilde erkek giyim ürünü haline getirilmektedir.

Fiyatlarımız; kalitemizle ve kalitenizle doğru orantılıdır. Yalnızca tarz sahibi erkeklerin tercihi Tbasic markasını siz de tecrübe etmek isterseniz sitemizden güvenli ödeme altyapımız ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

SSL Visa Mastercard Troy Amex

© 2019 Tbasic Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.